Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město obnovilo roznos gratulací a dárkových balíčků jubilantům

20. 5. 2021

Aktuality

19

Zlín - Statutární město Zlín ode dne 19. 5. 2021 obnovilo roznos gratulací a dárkových balíčků jubilantům města Zlína...

jsf-abb--c--004.jpg

Zlín - Statutární město Zlín ode dne 19. 5. 2021 obnovilo roznos gratulací a dárkových balíčků jubilantům města Zlína.

„Všem jubilantům, kteří měli po dobu omezení roznosu gratulací narozeniny, budou dárkové balíčky rozneseny dodatečně. Prosíme všechny o trpělivost, dobrovolní spolupracovníci města, kteří roznos gratulací zajišťují, budou velmi vytíženi,“ uvedla Klára Čuříková z Odboru kanceláře primátora.

Předání gratulací se bude uskutečňovat za přísných hygienických podmínek, dobrovolní spolupracovníci města budou vybaveni respirátory a desinfekcí.

V případě, že by si někteří z občanů nepřáli osobní návštěvu dobrovolného spolupracovníka města, či by si chtěli vyzvednout dárkový balíček osobně na radnici, mohou se obrátit na paní Kláru Čuříkovou z Odboru kanceláře primátora, a to telefonicky: 577 630 159 nebo emailem: klaracurikova@zlin.eu. Dárkový balíček pro jubilanta může převzít i rodinný příslušník.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru