Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město ocenilo studenta

9. 7. 2020

Aktuality

30

Zlín – Na Univerzitě Tomáše Bati se uskutečnily slavnostní promoce absolventů.

Jako první letos promovali studenti Fakulty technologické

Zlín – Na Univerzitě Tomáše Bati se uskutečnily slavnostní promoce absolventů. Jako první si své diplomy převzali studenti Fakulty technologické, z nichž jeden – Zdeněk Sedlář – získal ocenění navíc – Cenu primátora města Zlína. Tuto cenu město každoročně uděluje nejlepším studentům za vynikající studijní výsledky a přínosnou diplomovou práci v příslušném roce.

Úspěšný absolvent univerzity Zdeněk Sedlář získal ocenění za diplomovou práci s názvem Optimalizace optického tlustostěnného dílu pro automobilový průmysl, která se zabývá problematikou vstřikování tlustostěnných optických prvků. Diplomová práce je podle pedagogů mimořádná jak kvalitou, tak i přínosem pro praktické aplikace. Kromě toho Zdeněk Sedlář vykazoval během celého studia vynikající studijní výsledky. Cenu a šek na finanční dar 5 tisíc korun převzal mladý muž z rukou náměstka primátora města Zlína Bedřicha Landsfelda.

Další nejúspěšnější studenty z ostatních fakult město ocení v dalších termínech promocí.

„Na Fakultě technologické se podařilo dodržet termín státních závěrečných zkoušek, ale na ostatních fakultách budou promoce kvůli koronavirové pandemii později, a to v září a v říjnu, Státní závěrečné zkoušky ještě stále probíhají,“ objasnila mluvčí Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Petra Svěráková.

Udělení Ceny primátora města Zlína nejúspěšnějším studentům a finanční odměnu schvaluje Rada města Zlína na základě doporučení vedení jednotlivých fakult zlínské univerzity.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru