Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město podpoří volnočasové aktivity dětí a mládeže

27. 1. 2021

Aktuality

26

Zlín – Správní rada Fondu pro-rodinných aktivit statutárního města Zlína vyhlašuje výběrové řízení na přidělení dotací.

volnocasove-aktivity.jpg

Zlín – Správní rada Fondu pro-rodinných aktivit statutárního města Zlína vyhlašuje výběrové řízení na přidělení dotací. Dotace budou rozděleny z Fondu pro-rodinných aktivit města Zlína na rok 2021. Účelem dotace je podpora celoročních pravidelných volnočasových aktivit dětí a mládeže s trvalým bydlištěm na území Zlína.

O finanční podporu své činnosti si mohou zažádat právnické osoby, zajišťující celoroční pravidelné volnočasové aktivity pro děti a mládež na území města Zlína, o nichž jsou známy výsledky činnosti nejméně za jeden kalendářní rok.

Příjem žádostí začíná 15.3.2021 v 8 h, a končí 19.3.2021 ve 14 h. Bližší informace jsou zveřejněny na webových stránkách www.zlin.eu, nebo budou žadatelům poskytnuty tajemnicí Fondu pro-rodinných aktivit SMZ, Alenou Podanou, tel. 577 630 845, e-mail: alenapodana@zlin.eu, Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína (detašované pracoviště tř. T. Bati 3792, budova Okresní správy sociálního zabezpečení).

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru