Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město pořádá podzimní úklid

2. 10. 2017

Aktuality

34

Zlín – O sobotách 7. a 21. října se na území města Zlína uskuteční každoroční podzimní úklid.

uklid.jpg

Zlín – O sobotách 7. a 21. října se na území města Zlína uskuteční každoroční podzimní úklid. V čase od 9 do 16 hodin budou v ulicích západní části města a ve středu města přistaveny kontejnery nebo speciální vozidlo technických služeb. Lidé mohou přinést velkoobjemový odpad a odpad ze zahrad.

Harmonogram úklidu v ulicích:

7. října:

Malenovice – ulice Mlýnská, Malenovice – ulice Zabrání, Malenovice – ulice Brigádnická, Louky-Náves, Podhoří – ul. Svat. Čecha na sídlišti u garáží, Prštné – Kútíky, Mladcová – Nadhumení, Mokrá-Mokrá III, Klabalská I – zastávka MHD, Zlínské Paseky – točna MHD, Jižní Svahy - Družstevní, Valachův žleb křižovatka Podlesí I a II, Středová (u hřiště), Luční-Jílová, Nad Vývozem č.p. 4852.

21. října

Na Požáře, Sadová, Smetanova, Vodní, Santražiny (Potoky vnitroblok), Lorencova, ulice K Majáku – restaurace U hřiba, Letná – Kotěrova ulice, Fabiánka I, U Zimního stadiónu, Benešovo nábřeží – u Kapaba restaurantu, tř.T.Bati – garáže nad restaurací Myslivna, Zbožensko – před domem č.p. 65, Pod Babou, Nad Ovčírnou č. p. 344.

Organizátory úklidové akce jsou Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína a Technické služby Zlín.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru