Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město pronajme garáž

1. 2. 2019

Aktuality

66

Zlín - Statutární město Zlín nabízí k pronájmu pozemek p. č. 8295, zastavěná plocha a nádvoří o výměře 20 m2, jehož součástí je stavba...

Ilustrační foto

Zlín - Statutární město Zlín nabízí k pronájmu pozemek p. č. 8295, zastavěná plocha a nádvoří o výměře20 m2, jehož součástí je stavba, a to budova č. ev. 3346, v k. ú. a obci Zlín v majetku statutárního města Zlína, s podmínkou uhrazení jistoty ve výši trojnásobku vyvolávací ceny nájmu, tj. 2 541 Kč. Minimální měsíční nájem je stanoven dle Pravidel, a to 700 Kč + DPH v příslušné výši. Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu do zahájení demolice výše specifikované budovy bez č.p./č.ev. (garáž), v rámci majetkové přípravy stavby "Silnice II/490 Zlín: Propojení R/49 - I/49 - 3. úsek Obchvat Zálešné".

Bližší informace poskytne Odbor ekonomiky a majetku zlínského magistrátu, který sídlí v ulici Zarámí, tel. 577 630 315.

Informace taky naleznete na webových stránkách města www.zlin.eu - občan – zobrazit vše -úřední deska – majetek SMZ - objekty.

Nabídky se odevzdávají do 20. února 2019 do 12 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru