Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město pronajme řidičům parkovací stání

14. 9. 2021

Aktuality

975

Zlín - Statutární město Zlín nabízí k pronájmu garáže a krytá parkovací stání. Konkrétně si motoristé mohou vybrat například z podzemních parkovacích stání na Jižních Svazích,...

podlesi.jpg

Zlín - Statutární město Zlín nabízí k pronájmu garáže a krytá parkovací stání. Konkrétně si motoristé mohou vybrat například z podzemních parkovacích stání na Jižních Svazích, a to v ulicích Na Honech I, Na Honech II, Podlesí II, Podlesí III. Parkovací stání jsou volná také v ulicích Středová – Okružní, Slunečná a dále je volná garáž na Zálešné VI a garážový box na Podlesí IV 3559. Bližší informace poskytne Odbor majetkové správy Magistrátu města Zlína na ulici Zarámí, tel. 577 630 315.

Konkrétní parkovací stání naleznete na www.zlin.eu - úřední deska – majetek SMZ – garáže, garážové stání v období 14. 9. 2021 14. 10. 2021. Nabídky se odevzdávají do 15. 10. 2021 do 10:00 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru