Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město realizovalo další náměty občanů na přeměnu veřejného prostoru

8. 10. 2020

Aktuality

22

Zlín - Hned dva další návrhy z projektu participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, jsou dokončeny a předány k užívání. Jedná se o projekty, které potěší především děti,...

025.jpg

Zlín - Hned dva další návrhy z projektu participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, jsou dokončeny a předány k užívání. Jedná se o projekty, které potěší především děti, ale nejen je. Pod projektem s názvem „Každý si chce hrát“ vyrostlo ve Zlíně na Letné mezi ulicí Kotěrova a Tř. Tomáše Bati, venkovní hřiště spojené s oddychovou částí. Druhý návrh občanů se také zaměřil na děti a nese název „Dětská lanovka a terénní skluzavka na Podhoří“. Nicméně nakonec byla nutná úprava projektu.

„Původně zde měla být skluzavka, ale z důvodu konfigurace terénu zde po konzultaci s navrhovatelem nakonec byla umístěna trampolína, kterou si děti rovněž jistě oblíbí,“ vysvětlila Kamila Gamalová, koordinátorka projektu Tvoříme Zlín.

Letos se organizuje již třetí ročník projektu „Tvoříme Zlín“ a tento ročník nyní vstupuje do další fáze. Od jara, kdy byl projekt zahájen, veřejnost zaslala 34 návrhů. Tyto návrhy pak jednotlivé odbory magistrátu prověřovaly a hodnotily, zda je možné je realizovat. Část návrhů určených k veřejnému hlasování byla představena v říjnovém vydání Magazínu Zlín. Zbytek návrhů bude představen v následujícím čísle, kde bude uveřejněn i návod na hlasování, které se uskuteční na přelomu listopadu a prosince. Se všemi návrhy se však již teď můžete seznámit na webu tvorimezlin.cz. Najdete zde i vyřazené návrhy a zdůvodnění.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru