Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město vyhlašuje outdoorovou fotosoutěž

22. 6. 2018

Aktuality

4

Zlín – I letošnímu ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně 2018 předchází fotosoutěž.

Loňské 2. misto v ktg. Krajina získala Anna Sychrova.jpg

Zlín – I letošnímu ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně 2018 předchází fotosoutěž. Zájemci o účast v ní mohou své snímky zasílat do dvou vypsaných kategorií – Krajina a Outdoorové sporty. Příjem fotografií začíná již v pondělí 25. června 2018, den uzávěrky je 19. října 2018.

Účastníkem fotosoutěže se stane každá fyzická osoba, která v době trvání soutěže zašle fotografii a uvede své osobní údaje (jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště – popřípadě i adresu kontaktní, pokud se neshoduje s adresou trvalého bydliště, e-mail a telefonní kontakt) a vysloví souhlas s podmínkami soutěže.

Podmínkou zařazení do fotosoutěže je také zaslání soutěžní fotografie o max. velikosti 3 MB (minimální rozlišení 1024x768 pixelů) ve formátu JPG pomocí elektronického formuláře www.zlin.eu/mfof2018. Každý účastník může do každé soutěžní kategorie zaslat maximálně 3 snímky. U každého z nich musí být určena kategorie, připojen název a krátký popis.

V termínu 22.–26. října 2018 vybere porota složená ze zástupců organizátora z doručených fotografií výherce. Od 29. října 2018 bude na stránkách fotosoutěže uveden jejich seznam a také budou o výhře vyrozuměni e-mailem nebo telefonicky. Ceny autorům vítězných fotografií budou předány při slavnostním zahájení Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně  9. listopadu 2018.

Organizátorem fotosoutěže je Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína.

Více o podmínkách fotosoutěže na www.ic-zlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru