Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město Zlín a Zlínský kraj lákají v Bratislavě turisty ze Slovenska

26. 1. 2017

Aktuality

1

Zlín, Bratislava - Tři sta padesát vystavovatelů z dvaadvaceti zemí světa. Takovou účastí se může pochlubit veletrh cestovního ruchu Slovakiatour, který probíhá v termínu 26. – 29. ledna.

img-20170126-115740.jpg

Zlín, Bratislava - Tři sta padesát vystavovatelů z dvaadvaceti zemí světa. Takovou účastí se může pochlubit veletrh cestovního ruchu Slovakiatour, který probíhá v termínu 26. – 29. ledna. Jedná se o největší veletrh cestovního ruchu na Slovensku, a protože patří Slováci mezi významné návštěvníky Zlínského kraje i Zlína, nemohou v Bratislavě chybět ani zástupci krajského města.

„Stejně jako na dalších veletrzích tohoto typu spolupracujeme s Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy. Potencionální turisté se tak seznámí s lákadly z celého Zlínského kraje. Našim úkolem je pak prezentovat především město Zlín,“ uvedla Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu.

Součástí veletrhu bývají i tematické výstavy. Letošními tématy jsou myslivost a odpočinek a také wellness a fitness. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru