Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město Zlín chtělo vykoupit pozemek za druhým segmentem. Byl upřednostněn jiný zájemce

12. 7. 2021

Aktuality

13

Zlín - Výkupem tisíce metrů čtverečních v lokalitě za druhým segmentem na Jižních Svazích chtělo město Zlín vyřešit obavy místních obyvatel z navýšení rušnosti a provozu.

na-honech.jpg

Zlín - Výkupem tisíce metrů čtverečních v lokalitě za druhým segmentem na Jižních Svazích chtělo město Zlín vyřešit obavy místních obyvatel z navýšení rušnosti a provozu. Lidé z ulic Na Honech I, II, III se obávali, že by garážový dům, které zde hodlal soukromý investor vybudovat, zahustil zástavbu a snížil kvalitu bydlení. Město Zlín mělo v úmyslu tuto situaci vyřešit výkupem předmětného pozemku. Výkup se však zrealizovat nepodařilo.

 „Prodávající bohužel upřednostnil zájemce, který byl schopen požadovanou cenu složit více méně okamžitě. Město bylo ochotno akceptovat cenu. Musí se však také držet zákonů a výkup bylo v tomto případě nutné nechat schválit zastupitelstvem města. To by znamenalo pro dosavadního vlastníka čekat o několik týdnů déle. Upřednostnil proto jiného zájemce,“ vysvětlil Pavel Brada, náměstek primátora.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru