Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město Zlín finišuje s přípravami na vánoční trhy. Ty ponesou název Adventní Zlín

22. 10. 2018

Aktuality

88

Zlín - Přípravy vánočního jarmarku, s novým názvem Adventní Zlín, jsou v plném proudu. Už před koncem října je tak znám počet prodejních stánků včetně nabízeného sortimentu...

jsf-abb--c--00015.jpg

Zlín - Přípravy vánočního jarmarku, s novým názvem Adventní Zlín, jsou v plném proudu. Už před koncem října je tak znám počet prodejních stánků včetně nabízeného sortimentu. Rozdělení jednotlivých prodejců bylo tradičně určeno losem.

„Letošní rozmístění stánků bude opět s drobnými úpravami. Věřím, že tato změna bude opět přínosem. Již tradičně jsme přistoupili k obsazování stánků pomocí losu, abychom zamezili jakékoliv podjatosti,“ uvedl náměstek primátora Jiří Korec, který spolu s radní Janou Bazelovou rozmístění jednotlivých stánků vylosoval. Celkem bylo vybráno třiatřicet prodejců různého sortimentu.

„Těší nás, že se zájem prodejců o vánoční trhy ve Zlíně každoročně zvyšuje,“ doplnila radní Jana Bazelová. Adventní Zlín bude zahájen první adventní nedělí 2. prosince a potrvá až do 23. prosince. Po celou dobu adventu tak bude na náměstí také připraven pestrý kulturní program, který dramaturgicky navrhly agentury Velryba a Locomotion.  Na základě jejich návrhu pak město Zlín objednalo kulturní program. Těšit se tak můžete například na vystoupení Marka Ztraceného, Vašo Patejdla s kapelou a mnoho dalších.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru