Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město Zlín je držitelem Certifikátu partnera kvalitní žurnalistiky

17. 10. 2018

Aktuality

50

Zlín - Statutární město Zlín obdrželo Certifikát partnera kvalitní žurnalistiky, a to za dlouhodobou podporu kvalitního obsahu a poctivé novinářské práce...

certifikat.jpg

Zlín - Statutární město Zlín obdrželo Certifikát partnera kvalitní žurnalistiky, a to za dlouhodobou podporu kvalitního obsahu a poctivé novinářské práce. Certifikát udělil Mediální dům Economia, který je vydavatelem deníku Hospodářské noviny a týdeníků Respekt, Ekonom, Marketing & Media a Obchodní věstník.

„Média jsou pro město Zlín důležitým partnerem a vážíme si spolupráce s nimi. Jsme proto rádi, pokud máme zpětnou odezvu od novinářů, že jsme pro ně spolehlivým partnerem,“ uvedl Zdeněk Dvořák, tiskový mluvčí magistrátu a šéfredaktor Magazínu Zlín.

V minulých letech obdrželo město Zlín také odborné ocenění za radnicí vydávaný Magazín Zlín. Ten se v posledních letech ve své kategorii drží v absolutní špičce. V konkurenci více než dvou set hodnocených radničních periodik se Magazín Zlín pravidelně umísťuje v první desítce. V letech 2013, 2014 i 2015 šlo o umístění v rámci prvních třech příček.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru