Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město Zlín míří na veletrhy cestovního ruchu

11. 12. 2018

Aktuality

8

Zlín – Jako atraktivní a k návštěvníkům vstřícné místo se bude město Zlín prezentovat v roce 2019 na sedmi veletrzích cestovního ruchu. Pět z nich se uskuteční...

Zlín láká turisty třeba na nádhernou zoo.

Zlín – Jako atraktivní a k návštěvníkům vstřícné místo se bude město Zlín prezentovat v roce 2019 na sedmi veletrzích cestovního ruchu. Pět z nich se uskuteční na území České republiky, jeden na Slovensku a jeden v Polsku.

„Veletrhy patří mezi důležité prostředky podpory cestovního ruchu. Navštěvují je nejenom potencionální turisté, ale také třeba zástupci cestovních kanceláří. Všem máme co nabídnout, od unikátní funkcionalisté architektury přes nádhernou zoologickou zahradu po jedinečnou a pestrou gastronomii, ve které se projevuje vliv regionů Slovácka, Valašska a Hané,“ sdělila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu zlínského magistrátu.

Na veletrzích cestovního ruchu se město dlouhodobě prezentuje za podpory Centrály cestovního ruchu Východní Moravy (CCRVM). Spolupracovat s touto krajskou organizací bude i v letošním roce. Jeho prezentace na veletrzích se proto uskuteční v expozici Zlínského kraje. CCRVM bude také město Zlín propagovat i na řadě dalších veletrhů, pro které radnice dodá potřebné materiály.

 

Seznam veletrhů na rok 2019, na kterých se bude prezentovat město Zlín:

GO a Regiontour, Brno (17.1 ledna - 20. ledna)

ITF Slovakiatour, Bratislava, Slovensko (24. ledna - 27. ledna)

Dovolená a Region, Lázeňství, Ostrava (1. března - 3. března)

Infotour a Cykloturistika, Hradec Králové (8. března - 9. března)

FOR BIKES, Praha Letňany (29. března - 31. března)

Zabrze, Polsko (duben)

ITEP Plzeň (září)

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru