menu
zavřít

Město Zlín prodává původní jarmarkové stánky

5. 1. 2017

Aktuality

2

Šedesát pět kusů původních zelených plachtových stánků, používaných při jarmarcích, nabízí k prodeji zlínská radnice. Vhodné jsou především pro živnostníky či trhovce...

syrove-speciality.jpg

Zlín - Šedesát pět kusů původních zelených plachtových stánků, používaných při jarmarcích, nabízí k prodeji zlínská radnice. Vhodné jsou především pro živnostníky či trhovce, kteří potřebují mít vlastní přenosný stánek. Hodit by se mohly i organizacím či pořadatelům menších, například obecních, akcí.

„V loňském roce jsme zakoupili nové a díky dřevěné střeše i odolnější a stabilnější stánky, které se i lépe hodí k pořádání akcí v zimním období. Staré stánky však stále mohou někomu ještě dobře posloužit,“ vysvětlila důvod prodeje členka rady města Jana Bazelová.

Cena jednoho stánku činí dva tisíce korun včetně DPH. Po předchozí domluvě je možné si stánky prohlédnout v areálu Technických služeb Zlín.

Počet zakoupených stánků na jednoho zájemce není omezen. V případě větší poptávky však budou upřednostněni zájemci o vyšší počet stánků.

„Další informace poskytne oddělení cestovního ruchu a informací. Nabídky je možné adresovat na podatelnu zlínské radnice nejpozději do 1. března,“ doplnila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru