Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město Zlín vyhlásilo konkurz na ředitele či ředitelky šesti školských zařízení

23. 3. 2018

Aktuality

44

Zlín - Končící šestileté období, odchod do penze či neobsazená pozice. To jsou důvody, proč město Zlín nyní vyhlašuje výběrová řízení na obsazení pozic ředitelů...

zs-kvitkova.jpg

Zlín - Končící šestileté období, odchod do penze či neobsazená pozice. To jsou důvody, proč město Zlín nyní vyhlašuje výběrová řízení na obsazení pozic ředitelů či ředitelek ve dvou základních a čtyřech mateřských školách ve městě. Jedná se o Základní školu Zlín Kvítková a ZŠ Zlín Okružní. V případě mateřských škol se jedná o zařízení v ulicích Sokolská, Luční, Mariánské náměstí ve Štípě a M. Knesla. Nabídky lze podávat písemně či osobně na podatelnu. Podmínky výběrových řízení a termíny naleznou zájemci na webových stránkách města. Bližší informace lze získat také na Odboru školství. 

Město Zlín je zřizovatelem třinácti základních a dvaceti tří mateřských škol. Kromě toho město Zlín provozuje čtyři jesle, plaveckou školu a Dům dětí a mládeže.

 Podrobnosti k jednotlivým konkurzům naleznete zde: http://www.zlin.eu/prispevkove-organizace-cl-1754.html

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru