Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město zná urbanistické návrhy na využití areálu KNTB

5. 8. 2020

Aktuality

35

Zlín - V prostorách Technologického inovačního centra se včera uskutečnilo představení urbanistických studií k případnému budoucímu využití nynějšího areálu KNTB...

js1-2009.jpg

Zlín - V prostorách Technologického inovačního centra se včera uskutečnilo představení urbanistických studií k případnému budoucímu využití nynějšího areálu KNTB. Architekti ze studia P.P. architects s. r. o. a  studia knesl kynčl architekti s. r. o. tu představili své vize podoby této takřka 20 hektarů rozlehlé lokality. Tyto dvě urbanistické studio zadalo zpracovat město Zlín. Další dvě studie nechal zpracovat Zlínský kraj. Vítězný návrh vybere nezávislá apolitická porota.

Vybraná urbanistická studie se stane podkladem pro zadání dalšího stupně dokumentace – územní studie, ta bude po její finalizaci podkladem pro změnu územně plánovací dokumentace. V rámci takto zpracovávané územní studie bude nutno podrobně pracovat s ekonomickými aspekty, s etapizací dalšího postupu, s podrobnými technickými průzkumy a expertízami.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru