Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město zve na Stromové slavnosti 2017

16. 10. 2017

Aktuality

5

Zlín - Stromové slavnosti 2017. To je souhrnný název několika zajímavých akcí, které se ve Zlíně uskuteční v průběhu měsíce října a listopadu...

img-1848.jpg

Zlín - Stromové slavnosti 2017. To je souhrnný název několika zajímavých akcí, které se ve Zlíně uskuteční v průběhu měsíce října a listopadu. Jak již název napovídá, bude se jednat o akce zaměřené na přírodu a zejména péči o stromy.

„Jedná se již o sedmý ročník této oblíbené akce. Široké veřejnosti je určen především program, který se uskuteční ve čtvrtek 19. října u zámku v sadu Svobody,“ prozradila Magda Pospíšilová z Odboru životního prostředí a zemědělství zlínského magistrátu.

Návštěvníci, a zejména děti, se mohou těšit na zážitkové lezení po stromech, ukázku dravců či hendikepovaných netopýrů, besedu s myslivcem a na mnoho jiných zajímavostí. Další lákavé akce se uskuteční 9. listopadu v městském sadu Růmy a v genofondovém sadu Baba a pak také 14. listopadu ve 14|15 Baťově institutu, kde se uskuteční řada zajímavých přednášek na téma: „Managament dřevin rostoucích mimo les s ohledem na výskyt chráněných druhů živočichů“.  

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru