Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město zve na večerní vycházky

7. 7. 2017

Aktuality

25

Zlín – Městský odbor životního prostředí pořádá dvě večerní komentované vycházky za zvířecími obyvateli Zlína.

netopyr-1-.jpg

Zlín – Městský odbor životního prostředí pořádá dvě večerní komentované vycházky za zvířecími obyvateli Zlína. Tentokrát se uskuteční v pátek 14. července na Bartošově čtvrti a v neděli 16. července v Malenovicích.

Exkurze pro veřejnost povede Lenka Pechová z oddělení ochrany přírody, spolu se zoologem Evženem Tošenovským. V programu nabídnou poznávání rorýsů, jiřiček a dalších druhů městských ptáků na hnízdištích. Zároveň účastníky seznámí s různými druhy ochrany ptáků žijících ve městech – například při zateplování budov, před kolizemi se skly, sloupy a dráty elektrického vedení. Po setmění přijdou na řadu ukázky moderních metod používaných při výzkumu a praktické ochraně netopýrů (batdetektory) a ukázka hendikepovaných netopýrů ze záchranné stanice.

Svoji účast je nutné přihlásit na telefonu 604 220 462 formou sms zprávy. Z důvodu velkého zájmu a omezené kapacitě prosí organizátoři  zájemce o rezervaci pouze jedné vycházky.

Sraz na akce je ve 20 hodin na Bartošově čtvrti, ulice Kneslova ve směru na Paseky, procházka v Malenovicích startuje ve stejný čas od kulturního domu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru