Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město zve na zámek

2. 8. 2018

Aktuality

37

Zlín – Oddělení cestovního ruchu a informací při magistrátu chystá další dvě mimořádné prohlídky zámku Lešná.

Interiér zámku Lešná

Zlín – Oddělení cestovního ruchu a informací při magistrátu chystá další dvě mimořádné prohlídky zámku Lešná. Jsou určeny zájemcům o prohlídku zámku, kteří ale ve stejný den nemíří i do zoologické zahrady.

„Díky spolupráci se ZOO Zlín nabízíme za zvýhodněné vstupné mimořádné prohlídky zámku Lešná, které nejsou spojené s návštěvou  zoologické zahrady. Přestože tyto prohlídky pořádáme  v několika jarních a podzimních termínech již šestým rokem, je o ně stále velký zájem. Zájemcům doporučujeme včasnou rezervaci,“ uvedla vedoucí Městského informačního a turistického střediska Pavla Julinová.

Termíny jsou naplánované na 11. a 18. září s tím, že rezervace je možná do 3. září. Cena vstupného na zámek je 50 Kč. Sraz na speciální prohlídky je v čase 15:30 h u hlavní brány do zoo. Rezervace probíhá na tel. 577 630 273 nebo na e-mailu: nikolajurigova@zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru