menu
zavřít

Město zve podnikatele i veřejnost k diskusi o dopravě.

8. 3. 2017

Aktuality

3

Zlín - Koncem ledna zastupitelstvo schválilo novou dopravní koncepci města - Generel dopravy pro město Zlín. Tento dokument významnou měrou ovlivní všechny obyvatele...

udritelnmobilita.jpg

Zlín - Koncem ledna zastupitelstvo schválilo novou dopravní koncepci města - Generel dopravy pro město Zlín. Tento dokument významnou měrou ovlivní všechny obyvatele a návštěvníky města, ale i všechny firmy, instituce a další organizace, které na území města působí. Radnice si je vědoma, že uvedení generelu v život není možné bez těch, kterých se týká.

Na komunikační stránku nové dopravní koncepce města klademe velký důraz. Proto jsme připravili sérii seminářů, kde budeme zájemcům srozumitelnou formou vysvětlovat dopravní problematiku města a navrhovaná řešení, která generel přináší. Nedílnou součástí programu bude i diskuse. Rádi si vyslechneme různé názory,“ přiblížil radní Josef Novák, který má ve své gesci dopravní problematiku města.“

Hned první dva semináře se uskuteční dnes, v pondělí 13. března, v zasedací místnosti Okresní správy sociálního zabezpečení Zlín na tř. T. Bati 3792, v 8. etáži:

od 13.00 Udržitelná mobilita a společenská odpovědnost firem

Jaká je nová dopravní koncepce města Zlína? Jaký bude mít dopad na firmy a instituce v regionu? Jak mohou firmy a instituce přispět k řešení dopravních problémů města? A co jsou to firemní plány udržitelné mobility? Na semináři se dozvíte odpovědi nejen na tyto otázky.

Seminář je určen pro zástupce podniků, institucí a dalších organizací.

 

od 16.00 Perspektivy cyklodopravy ve Zlíně

Co říká nová dopravní koncepce města o cyklodopravě? Na jaké stavby a opatření se mohou zlínští cyklisté těšit v blízké době? A co je nejvíce trápí? Nejen tyto otázky budou tématem semináře.

Seminář je určen pro širokou veřejnost.

Vstup na oba semináře je zdarma. Pozvánky s podrobným programem jsou ke stažení pod odkazy:

http://www.ic-zlin.cz/1481a-udrzitelna-mestska-mobilita-a-spolecenska-odpovednost-firem

 

http://www.ic-zlin.cz/1480a-perspektivy-cyklisticke-dopravy-ve-zline

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru