Česky

Česky

English

menu
zavřít

Městské divadlo Zlín hledá ředitele nebo ředitelku

25. 5. 2023

Aktuality

275

Zlín – Statutární město Zlín vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici ředitel/ředitelka příspěvkové organizace Městské divadlo Zlín.

Mezi požadavky budoucího zaměstnavatele patří například vysokoškolské vzdělání kandidáta, praxe v řídící funkci či vynikající organizační, komunikační a prezentační schopnosti. Nezbytná je také orientace v oboru, kulturní přehled a reprezentativní vystupování.

Městské divadlo Zlín je významná kulturní instituce, která trvale šíří dobré jméno města a má jeho stabilní podporu. V jeho čele stály vždy významné osobnosti. Věřím, že se nám podaří na tento významný post vybrat schopného rozvojového manažera s kulturním přesahem,“ uvedl primátor města Zlína Jiří Korec.

Samotné výběrové řízení je koncipováno jako dvoukolové. Pro účast v prvním kole výběrového řízení je nutno zpracovat a k přihlášce doložit motivační dopis a koncepci divadla na dobu čtyř let. Do druhého kola si kandidáti připraví desetiminutovou obhajobu koncepce divadla, kterou zaslali.

Uchazeči o místo šéfa městského divadla mohou podat přihlášku několika způsoby:

Předpokládaný nástup na pracovní pozici je od 1. 8. 2023. Podrobnosti výběrového řízení a formulář přihlášky je uveřejněn na úřední desce na webu města ZDE.

Foto: archiv Městské divadlo Zlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru