Česky

Česky

English

menu
zavřít

Městský objekt na Benešově nábřeží prošel revitalizací a sjednocením vizuálního stylu prodejen

16. 6. 2020

Aktuality

30

Zlín – Revitalizace městských nebytových prostor v ulici Benešovo nábřeží je téměř u konce.

Objekt "střediska kurzů" prošel revitalizací

Zlín – Revitalizace městských nebytových prostor v ulici Benešovo nábřeží je téměř u konce. V těchto dnech na objektu občanské vybavenosti, který je ve Zlíně známý jako „středisko kurzů“, probíhají dokončovací stavební práce. Nezbytná péče o budovu v majetku města si vyžádala investici ve výši bezmála 2,4 milionu korun včetně DPH. Ta však v budoucnu kromě vizuálního zlepšení přinese i nemalé úspory při provozu budovy.

„Předmětem oprav byla výměna letitých výkladců, dveří a oken, včetně provedení lokálních oprav fasády. Díky revitalizaci dojde nejen k zásadnímu zlepšení vzhledu budovy, ale především k úsporám za vytápění vnitřních prostor v tomto objektu. Chceme systematicky rekonstruovat městské bytové i nebytové prostory. U tohoto objektu jsme rovněž chtěli docílit redukci vizuálního smogu a poprvé ve spolupráci s Vizuálním smyslem uvedli do života jednotný vizuální styl prodejen. Máme v plánu pokračovat na dalších budovách v majetku města “ uvedl náměstek primátora pro majetek a rozvojové plochy Pavel Brada.

Akce Revitalizace městských nebytových prostor v ulici Benešovo nábřeží probíhala postupně ve třech etapách – v červenci loňského roku, letos pak v květnu a červnu. Dokončována je díky spolupráci všech zainteresovaných subjektů s významným předstihem právě nyní.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru