Česky

Česky

English

menu
zavřít

Městu se přihlásilo téměř 300 zájemců o družstevní bydlení

15. 7. 2021

Aktuality

18

Zlín - Na základě květnového rozhodnutí zastupitelstva spustilo Statutární město Zlín 21. května web druzstevnibydleni.zlin.eu se základními informacemi o družstevní výstavbě na území města Zlína...

druzstevni-bydleni.jpg

Zlín - Na základě květnového rozhodnutí zastupitelstva spustilo Statutární město Zlín 21. května web druzstevnibydleni.zlin.eu se základními informacemi o družstevní výstavbě na území města Zlína. Zájemci a zájemkyně o družstevní bydlení mohli na webu vyplnit dotazník, který se týká jejich bytové, finanční a rodinné situace a představ o novém bydlení. K datu 14. 7. bylo vyplněno téměř 300 dotazníků.

„V bytovém domě Slanice je plánováno 31 bytů. Počet dotazníků je tedy více než dostatečný pro nastavení optimálních kritérií pro výběr budoucích družstevníků,“ uvedla Kateřina Francová, náměstkyně primátora. Možnost vyplnit dotazník tedy bude ukončena 31. července. V průběhu měsíce srpna pracovníci magistrátu získané údaje vyhodnotí. Na základě výsledků zpracují  návrh na závazná kritéria pro výběr 31 družstevníků, o nichž rozhodnou orgány města. Výsledky dotazníkové akce a další nové informace budou průběžně zveřejňovány na stránce druzstevnibydleni.zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru