Česky

Česky

English

menu
zavřít

MHD bude během půlmaratonu jezdit po náhradních trasách

30. 5. 2017

Aktuality

11

Zlín - Druhý ročník Festivalového půlmaratonu podobně jako v loňském roce přeruší asi na dvě hodiny pravidelné trasy trolejbusových a autobusových linek MHD ve Zlíně...

půlmaraton Zlín.jpg

Zlín - Druhý ročník Festivalového půlmaratonu podobně jako v loňském roce přeruší asi na dvě hodiny pravidelné trasy trolejbusových a autobusových linek MHD ve Zlíně v Dlouhé ulici, na mostě přes Dřevnici a na Benešově nábřeží. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice připravila náhradní systém vedení linek, aby se mimořádná situace dotkla cestujících co nejméně.

Festivalový půlmaraton Zlín 2017 je běžecký závod ulicemi města. Bude odstartován v sobotu 3. června v 16.00 hodin na náměstí Míru. Trasa půlmaratonu povede z centrálního zlínského náměstí přes Benešovo nábřeží, Podvesnou na Čepkov, Rybníky a přes tovární areál zpět na náměstí Míru. Podrobné informace k závodu jsou zveřejněny na internetových stránkách www.zlinskypulmaraton.cz

 

Jak bude fungovat MHD v čase půlmaratonu

 

Úplná uzavírka Dlouhé ulice a Benešova nábřeží

Během festivalového půlmaratonu v sobotu 3. června 2017 v čase přibližně od 15.50 do 18.15 hodin zajistí Dopravní společnost Zlín – Otrokovice náhradní dopravu z důvodu úplné uzavírky Dlouhé ulice a Benešova nábřeží. Přesný čas platnosti tohoto opatření bude záviset na ukončení závodu a opětovném zprůjezdnění ulic.

Objízdné trasy pro jednotlivé linky budou vedeny ulicemi Štefánikova, Kvítková, 2. května a Sokolská.

Linka 2

Po dobu uzavírky bude trolejbusová linka 2 z Otrokovic vedena s označením 2X ze zastávky Školní po Štefánikově ulici, Podvesné XVII a na svoji trasu se napojí u vozovny DSZO, odkud bude pokračovat na Bartošovu čtvrť. Zastávka Baťova nemocnice bude o této linky provizorně přesunuta do Dřevnické ulice naproti vozovně DSZO. Zpět pojedou trolejbusy této linky stejnou trasou, ze Štefánikovy ulice pak ulicí Osvoboditelů a na svou pravidelnou trasu se vrátí na zastávce Náměstí Míru.

Linka 33

Po dobu výluku bude jezdit linka 33 s označením 33X ze zastávky Dlouhá Kvítkovou ulicíá v obou směrech a dočasně nebudou obslouženy zastávky Benešovo nábřeží, U Splavu a Podvesná VI.

Linka 8

Trolejbusy linky 8 budou jezdit s označením 8X po zkrácené trase z Jižních Svahů pouze po zastávku Školní a pak přes Náměstí Míru zpět na Jižní Svahy. Po dobu výluky bude vynechána trasa k Baťově nemocnici.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru