Česky

Česky

English

menu
zavřít

MHD hlásí několik změn ve školních spojích

30. 9. 2022

Aktuality

324

Zlín – Dopravní společnost Zlín – Otrokovice přijme od 1. října 2022 několik dílčích změn v jízdních řádech MHD. Změny se dotknou především spojů, které zajišťují přepravu žáků do škol. V Otrokovicích bude zprovozněna od 17. října nová zastávka na autobusovém nádraží v části města Baťov.

„Od začátku nového školního roku jsme sledovali obsazenost vozů a poptávku cestujících po přepravě a pečlivě jsme vyhodnocovali také připomínky z řad zástupců škol, veřejnosti i našich řidičů. Vede nás to k přijetí několika dílčích změn v jízdních řádech, především u tzv. školních spojů. Prosíme cestující, kteří tyto spoje využívají, aby se před začátkem října podívali na jízdní řády a s případnými časovými posuny spojů se včas seznámili,“ uvedl vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek. Cílem změn je lépe vyhovět většinovým potřebám cestujících.

Dílčí změny jízdních řádů se od 1. října dotknou těchto linek: 3, 7, 8, 9, 10, 14, 31, 32, 33 a 38. Jako příklad vybíráme:

Významnou novinkou v Otrokovicích bude od 17. října 2022 zprovoznění nové zastávky MHD Otrokovice-autobusové nádraží Baťov na linkách č. 2, 55 a 70. Vozidla MHD zde budou zastavovat pouze v pracovní dny (včetně prázdninových pracovních dnů). O sobotách, nedělích a svátcích tato zastávka obsluhována nebude. V zastávkovém jízdním řádu bude zastávka uváděna již od 1. října.

„Věříme, že přijaté změny mnohým cestujícím opět o něco zlepší podmínky pro každodenní využívání MHD,“ dodal Pavel Nosálek. 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru