Česky

Česky

English

menu
zavřít

MHD nabízí přepravu na štědrovečerní bohoslužby

20. 12. 2016

Aktuality

12

Zlín - Mimořádným autobusovým spojem na lince 36 se můžete svézt na Štědrý den v noci na „půlnoční“ mši do poutního kostela ve Štípě. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice nabízí...

Noční Zlín

Zlín - Mimořádným autobusovým spojem na lince 36 se můžete svézt na Štědrý den v noci na „půlnoční“ mši do poutního kostela ve Štípě. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice nabízí i řadu dalších spojení na štědrovečerní bohoslužby do kostelů ve Zlíně i Otrokovicích.

Štědrovečerní noční bohoslužba začíná v poutním kostele ve Štípě ve 23 hodin. Cestující ze Zlína na ni mohou přijet mimořádným autobusovým spojem linky 36, který odjíždí 24. prosince ve 22.12 z točny Sportovní hala. Na zastávku Štípa-škola přijede ve 22.31. Autobus pak pokračuje v jízdě až do Velíkové, odkud rovněž přiveze do Štípy účastníky bohoslužby (odj. z Velíkové-točny 22.41, příjezd Štípa-škola 22.49).

Po předpokládaném skončení „půlnoční“ mše odjede autobus 25. prosince v 0.15 hodin opět do Velíkové a v 0.33 odjede ze Štípy do Zlína. Vůz pojede ve Zlíně po Sokolské a Dlouhé ulici a u Městského divadla odbočí na třídu Tomáše Bati, po níž se bude vracet do vozovny na Podvesné XVII. V mimořádném štědrovečerním spoji platí běžné tarifní podmínky DSZO.

Spoje MHD DSZO mohou cestující o Štědrém večeru využít i k cestám na noční bohoslužby do dalších kostelů.

Na půlnoční mši do kostela sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně mohou cestující použít 24. 12. následující spoje:

Zpět od Zlínského kostela sv. Filipa a Jakuba pojedou 25. 12. spoje:

K dopravě 24. 12. na půlnoční do kostela v Otrokovicích lze použít spoje:

Zpět z půlnoční v Otrokovicích 25. 12.:

V novém kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na sídlišti Jižní Svahy začíná vánoční bohoslužba na Štědrý den už ve 22 hodin. K dopravě lze využít spoje:

Po skončení této bohoslužby pojedou ze zastávky Slunečná 24. 12. spoje:

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru