Česky

Česky

English

menu
zavřít

Mikuláš s andělem a čerty dorazí na náměstí ve čtvrtek 5. prosince

4. 12. 2019

Aktuality

86

Zlín - První adventní týden a s ním i zlínský vánoční jarmark je v plném proudu. Na návštěvníky čeká každý den hudební vystoupení zajímavých jmen z hudebního světa...

fotosteny---certi.jpg

Zlín - První adventní týden a s ním i zlínský vánoční jarmark je v plném proudu. Na návštěvníky čeká každý den hudební vystoupení zajímavých jmen z hudebního světa, festival vánočních punčů, děti se mohou přijít podívat na dětské kinečko a navštívit tvořivé dílničky. Program bude připraven vždy odpoledne. Dopoledne atmosféru zpříjemní reprodukovaná hudba.

„Ve čtvrtek 5. prosince se mohou odpoledně děti těšit na Mikuláše s nadílkou, anděly i čerty. Samotná nadílka je připravena na 16:30,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací. Ve stejný den vystoupí Standa Hložek a Fredy Bittner Band. Večer nebude chybět Mikulášská diskotéka. V dalších dnech vystoupí ROCK & ROLLERS, Dale B Williams, GOLDEN DELICIOUS a další. V sobotu 7. prosince od 16.00 hodin se ve vánoční stodole uskuteční Festival vánočních punčů. Jednou z letošních výrazných novinek jsou i zálohované vratné kelímky na nápoje.

„Domnívám se, že už během prvních pár dnů jarmarku se toto opatření osvědčilo. Náměstí je při jarmarku čistější než dříve a odpadu vzniká mnohem méně což má i nezanedbatelný ekologický přínos,“ uvedla členka rady města Jana Bazelová.

 V neděli 8. prosince začne program již v 10.00 hodin a zahájí ho děti z MŠ a ZŠ Tečovice s Vánočním příběhem. Od 17.00 hodin si nenechte ujít slovenskou kapelu NO NAME. Tento den bude také možnost vstoupit do Českého národního registru dárců kostní dřeně.

„Dobrovolníci se mohou zaregistrovat přímo v obřadní síni zlínské radnice, tedy bez nutnosti návštěvy nemocničního zařízení,“ připomněla radní Jana Bazelová. Zápis se koná od 13.00 do 19.00 hodin. Po celou dobu adventních trhů se děti mohou svézt ve vánočním expresu nebo na kolotoči, vyfotit se u fotostěn s vánočními motivy nebo si projít vánoční stezku "Letem vánočním světem", která je seznámí s vánočními tradicemi v zahraničí. Vedle betlému je také připravena Ježíškova pošta, kam mohou děti vhazovat svá přání.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru