menu
zavřít

Mikulášskou neděli zpestří praví valašští čerti

1. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín - Druhý adventní víkend je za dveřmi a lidé ze Zlína a okolí se mohou těšit na další porci jarmarkové zábavy. Tentokrát si přijdou na své především děti...

jarmek-233.jpg

Zlín - Druhý adventní víkend je za dveřmi a lidé ze Zlína a okolí se mohou těšit na další porci jarmarkové zábavy. Tentokrát si přijdou na své především děti. Aby taky ne. Blíží se Mikuláš, a proto bude druhá adventní neděle věnována právě bytostem takzvaně nadpozemským. Ještě před tím si návštěvníci zlínského jarmarku mohou užít páteční koncert Ready Kirken. Od srdce zahraje i horňácká cimbálovka. Program začíná v 16 hodin. V sobotu vystoupí neméně známa kapela Argema. A neděle? Neděle už bude výhradně patřit dětem.

„Děti se mohou těšit na čertovskou show v podání kouzelníka Jirky Hadaše, budou se moci povozit na mikulášských ponících, tvořit vánoční ozdoby či se naučit zdobit perníčky. Na všechny děti čeká také mikulášská nadílka,“ zve na zlínské náměstí Míru Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

Zpestřením bude také od 18 hodin vánoční bubenická show v podání Jumping Drums. Asi největší porci emocí však zajistí setkání Mikulášů, čertů a andělů.

„Letos k nám dorazí i pověstní valašští čerti, kteří jsou léta ozdobou Valašského mikulášského jarmeku ve Valašských Kloboukách,“ prozradila Pavla Julinová, vedoucí Městského informačního a turistického střediska a organizátorka jarmarků.

Rodiče, kteří valašské čerty neznají, je vše potřeba předem upozornit. Z těchto čertů jde opravdu regulérní strach. Ti však dorazí až po 18 hodině. Do té doby si program užijí bez obav i největší strašpytlové. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru