Česky

Česky

English

menu
zavřít

Mladí dobrovolní hasiči soutěžili na náměstí Míru

10. 9. 2019

Aktuality

38

Zlín - Neděle patřila ve Zlíně mladým dobrovolným hasičům.

Zlín - Neděle patřila ve Zlíně mladým dobrovolným hasičům. 

Na náměstí Míru ve Zlíně se konala soutěž kolektivů dobrovolných hasičů „O pohár primátora města Zlína“ v kategoriích mladších a starších žáků. Závod v kategorii starších žáků vyhráli reprezentanti Štípy, kategorii mladších žáků pak ovládl tým Racková A. První místo dlouhodobé soutěže Zlínské ligy mladých hasičů obsadil tým Ludslavic, druhé místo patří týmu Štípy, třetí v celkovém pořadí skončily Rymice.

Všechny nejlepší družstva v dvanáctidílném seriálu ročníku 2019 získaly zasloužené ocenění z rukou zlínského primátora Jiřího Korce, který k závodům řekl: „Zápal soutěžících týmů byl strhující. Líbilo se mi, že jednotlivé týmy daly do výkonu maximum i přes nepřízeň počasí. A o tomhle sport je. Vystoupení z komfortní zóny a překonání sebe sama. V tomto směru tady vidím spoustu vítězů. Poděkování patří vedoucím týmů i rodičům, kteří se o děti starají a podporují je v pohybu. Organizátoři závodu odvedli kus dobré práce, za to jim patří taktéž velký dík.“

Součástí hasičského dne bylo i vystoupení kolektivů dětí předškolního věku v programu s hasičskou tématikou.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru