Česky

Česky

English

menu
zavřít

Mladí hasiči poměří síly

29. 3. 2017

Aktuality

17

Zlín – V sobotu 1. dubna se ve Štípě uskuteční soutěž mladých hasičů. Patnáctý ročník sportovního klání O pohár štípského Beránka začíná ráno v 8 hodin u místní hasičské zbrojnice.

beranek.jpg

Zlín – V sobotu 1. dubna se ve Štípě uskuteční soutěž mladých hasičů. Patnáctý ročník sportovního klání O pohár štípského Beránka začíná ráno v 8 hodin u místní hasičské zbrojnice. Tradiční závod všestrannosti se koná v katastru obce na trati dlouhé přibližně tři kilometry. Pětičlenná družstva v kategoriích mladších a starších žáků poměří síly v disciplínách požární ochrany dle pravidel hry Plamen – střelba ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, základy první pomoci, požární ochrana a překonání překážky po vodorovném laně. Organizátor Sbor dobrovolných hasičů Štípa plánuje ukončení akce a vyhodnocení nejúspěšnějších družstev na 14. hodinu opět u hasičské zbrojnice.

Více o soutěži i činnosti sboru na www.sdh-stipa.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru