Česky

Česky

English

menu
zavřít

Mobilní svozy odpadu a přistavování kontejnerů na bioodpad opět zahájeny

24. 8. 2021

Aktuality

19

Zlín - Dle Odpadového kalendáře na rok 2021 začaly v sobotu 21. 8. opět mobilní svozy odpadů a přistavování kontejnerů na bioodpad...

matrace a míč opravdu nepatří do kompostu

Zlín - Dle Odpadového kalendáře na rok 2021 začaly v sobotu 21. 8. opět mobilní svozy odpadů a přistavování kontejnerů na bioodpad.

Občané mohou využít mobilní svozy pro odevzdávání objemných a biologických odpadů a ve stanovených termínech i pro předání nebezpečných odpadů a elektroodpadu. Velkoobjemové kontejnery na bioodpad jsou na stanovištích od 8 do 12 hodin a slouží jen pro trávu, větve a např. ovoce, kdy je nutné odpad vyhazovat pouze volně ložený, tzn. bez pytlů.

„Chceme požádat občany o uvědomělé využívání těchto odpadových služeb a respektování pravidel třídění odpadů i informačních cedulek Technických služeb Zlín, které tyto služby zajišťují,“ sdělila Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství.

Přehled mobilních svozů odpadu naleznete zde.

Stanoviště mobilních svozů odpadu naleznete v mapě.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru