menu
zavřít

Motoristy i chodce čeká v Prštném omezení

30. 6. 2022

Aktuality

119

Zlín – K výraznému omezení provozu, které se dotkne jak motoristů, tak chodců, dojde od 4. července 2022 ve Zlíně - Prštném. Stavební práce na silnici si vyžádají i výluku MHD.

Oprava silnice I/49 ve Zlíně - Prštném v křižovatce u Albertu - mapa

V tento den v ranních hodinách zahájí Ředitelství silnic a dálnic ČR opravu frekventované silnice I/49 ve Zlíně v křižovatce u Albertu. Práce budou probíhat v průběhu měsíce července. Po celou dobu zůstane zachován provoz v režimu 1+1 (jeden jízdní pruh ve směru na Otrokovice a jeden jízdní pruh ve směru do centra Zlína).

Podrobné informace o omezeních a uzavírkách:

Obnova povrchu vozovek na silnici I/49 mezi zastávkami MHD Podhoří-sídliště a Zahradnická bude také důvodem dvoutýdenní výlukové dopravy do místní části Prštné. Místo trolejbusů linky 11 z třídy Tomáše Bati budou na náves do Prštného zajíždět autobusy výlukové linky 11X přes ulici Nábřeží. Více informací o výluce MHD je uvedeno zde:https://www.dszo.cz/aktuality/na-naves-do-prstneho-budou-jezdit-autobusy-po-vylukove-trase/

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru