Česky

Česky

English

menu
zavřít

MP Zlín reaguje na nouzový stav a přijímá protiepidemická opatření

13. 3. 2020

Aktuality

32

Zlín - V návaznosti na vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky a doporučená protiepidemická opatření uzavírá Městská policie Zlín všechny své objekty pro veřejnost.

dsc-6652.jpg

Zlín - V návaznosti na vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky a doporučená protiepidemická opatření uzavírá Městská policie Zlín všechny své objekty pro veřejnost.

V současné době nedochází k žádnému omezení běžného výkonu služby. Hlídky strážníků jsou v ulicích Zlína přítomny v obvyklých počtech a jsou vybaveny všemi nezbytnými prostředky pro zvládání běžných i mimořádných situací.

Pro příjem oznámení lze využít telefonní linky s nepřetržitým provozem: 577 630 501 nebo 577 630 502. V naléhavých situacích jsme k dispozici také prostřednictvím národní linky tísňového volání 156 (1).

Lhůta k projednání tzv. dopravních přestupků se prozatím prodlužuje na 60 dní a bude dále upravena s ohledem na průběh nákazy a vyhlášená opatření.

„Cílem těchto preventivních opaření je omezení přímého kontaktu mezi lidmi a snížení pravděpodobnosti nákazy onemocněním COVID-19,“ upřesnil ředitel MP Zlín, Milan Kladníček.

Další informace jsou dostupné na webových stránkách: www.mpzlin.cz.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru