Česky

Česky

English

menu
zavřít

Muzeum připravilo výstavu "drobná krása". Ukázka je k vidění i na radnici

4. 10. 2021

Aktuality

5

Zlín - Muzeum jihovýchodní Moravy připravilo novou výstavu s názvem DROBNÁ KRÁSA ANEB MINIATURY OBUVI, která představuje pestrý soubor obuvi v nezvyklých rozměrech.

boticky-zlin.jpg

Zlín - Muzeum jihovýchodní Moravy připravilo novou výstavu s názvem DROBNÁ KRÁSA ANEB MINIATURY OBUVI, která představuje pestrý soubor obuvi v nezvyklých rozměrech. Miniaturní předměty ve tvarech skutečné či fantaskní obuvi z různých časových období a různých destinací, v podobě dekoračních a reklamních předmětů nebo archeologických nálezů mohou návštěvníci shlédnout od 10. září 2021 do 27. února 2022 v prostorech krátkodobých výstav muzea ve 14. budově 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.

Ukázky drobných exponátů lze shlédnout také v prostorách zlínské radnice. Vitrínu v prvním patře budou zdobit miniaturní botičky do konce února příštího roku. Výstavka je doplněna o upoutávku na konference Obuv v historii a Oděv v historii, které proběhnou v listopadu letošního roku v MJVM.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru