Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na Burešově se slavilo. Město bylo u toho

3. 8. 2018

Aktuality

29

Zlín – Domov pro seniory Burešov uspořádal tradiční oslavu narozenin svých klientů, na kterou pozval i zástupce města Zlína.

buresov.jpg

Zlín – Domov pro seniory Burešov uspořádal tradiční oslavu narozenin svých klientů, na kterou pozval i zástupce města Zlína. Ti měli tak opět příležitost svým spoluobčanům, kteří dožili významného životního jubilea, poblahopřát a společně s nimi pobesedovat. Podle slov ředitele tohoto zařízení Vlastimila Zaydlara tradice společného setkání u příležitosti narozenin mají senioři v oblibě.

„Oslavy jubilantů organizujeme společně s městem Zlín pravidelně dvakrát do roka, již řadu let. Naši uživatelé, kteří v daném pololetí oslavili 80,  90 a více let života se na toto milé setkání vždy velmi těší,“ sdělil.

V rámci oslavy za první pololetí obdarovalo město Zlín 24 jubilantů, kteří trvale žijí v Domově pro seniory Burešov. Každý obdržel blahopřání od primátora města Zlína, dárkový balíček složený z praktických věcí denní spotřeby a kytici květin, jejíž složení kopíruje roční období.

Vazbu květin vždy přizpůsobujeme danému období. Tentokrát kytici dominovala slunečnice,“ uvedla Klára Čuříková, která má agendu občanských záležitostí na magistrátu na starosti.

Personál domova pak v jídelně připravil bohatou slavnostní tabuli s přípitkem a reprodukovanou hudbou, kde se společně besedovalo. Ochuzeni, ale nezůstali ani uživatelé služeb domova, kteří jsou trvale neschopni pohybu a přesun na společnou oslavu by pro své zdravotní problémy nezvládli.

Seniory upoutané na lůžko navštěvujeme osobně i se zástupci města Zlína v daný den přímo na pokoji. Všichni jsou vždy mile překvapeni a dojati, že i na ně město pamatuje,“uvedl Vlastimil Zaydlar.

„Za uživatele i vedení domova bych chtěl městu Zlín poděkovat za tuto aktivitu a vyjádřit přesvědčení, že i drobné věci dokážou dělat velkou radost.“ uzavřel.

Další společné narozeninové setkání jubilantů plánuje Burešov s radnicí na podzim.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru