Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na cyklistickém veletrhu pro třicet tisíc lidí se představí i Zlín

30. 3. 2017

Aktuality

13

Zlín, Praha - Začátkem dubna se již po osmé otevřou brány největšího cyklistického veletrhu ve střední Evropě FOR BIKES. V pěti halách se budou v Praze...

dml-6609-jpg.jpg

Zlín, Praha - Začátkem dubna se již po osmé otevřou brány největšího cyklistického veletrhu ve střední Evropě FOR BIKES. V pěti halách se budou v Praze po dobu tří dnů prezentovat významné firmy cyklistického byznysu, ale i jednotlivé turistické oblasti ČR a blízkého zahraničí. Chybět tak nebudou ani zástupci regionů Zlínského kraje a města Zlína.

„Kromě představení cyklistických lákadel našeho regionu máme pro návštěvníky připravenou i vědomostní soutěž. Otázky se budou pochopitelně týkat cykloturistiky a stejně tak ceny pro vítěze potěší především cyklisty,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu.

Ani letos nebude chybět doprovodný program – cyklistické závody, autogramiády, exhibice a soutěže o jízdní kola. V loňském roce navštívilo tento festival více než 30 tisíc cyklistických nadšenců. Pět hal bude napěchováno koly a vším, co k nim patří. Jedna samostatná hala bude věnována čistě elektrokolům v rámci FOR E-BIKES, mnoho z nich si budou moci návštěvníci také vyzkoušet na testovacích drahách. Připravena je i nabídka cestovních kanceláří na aktivní dovolenou.

„Letos je přihlášeno opět více zahraničních regionů z Rakouska i Německa, nabídka pro cykloturisty bude tak velmi bohatá,“ prozrazuje za organizátory Pavel Hájek, ředitel obchodního týmu veletrhu. Veletrh se uskuteční v termínu od 31. 3. do 2. 4. 2017 v Pražském veletržním areálu EXPO PRAHA.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru