Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na Jižních Svazích přibydou parkovací místa

9. 2. 2021

Aktuality

24

Zlín – Město připravuje stavbu, v rámci níž budou na sídlišti Jižní Svahy vybudována nová parkovací stání.

Vizualizace parkoviště

Zlín – Město připravuje stavbu, v rámci níž budou na sídlišti Jižní Svahy vybudována nová parkovací stání. K navýšení kapacity parkovacích míst dojde v ulicích Podlesí V, Nad Vývozem a Budovatelská.

Ve spolupráci s Odborem městské zeleně jsme vytipovali vhodné lokality, ve kterých v tomto roce postupně vybudujeme celkem padesát parkovacích stání. Shodli jsme se na lokalitách, kde dojde k malému zásahu do zeleně. V této chvíli máme stavební povolení a hledáme dodavatele stavby. Dokončení stavební akce je plánováno nejpozději na měsíc říjen,“ uvedl radní pro oblast dopravy Michal Čížek.

V rámci realizace stavby dojde konkrétně k rozšíření parkovacích stání před bytovými domy na Podlesí V, a to u č.p. 5406 a 5411. V ulici Nad Vývozem bude vystaveno 10 parkovacích míst a dále v ulici Budovatelská-sever 18 parkovacích míst. Mezi domy č.p. 4798, 4814 a 4815 v ulici Budovatelská-jih pak získá nově parkovací prostor pro své auto 11 řidičů.

Předpokládaná hodnota této investiční akce byla odpovědným odborem stanovena na výši 3 700 000 Kč bez DPH.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru