Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na Jižních Svazích se koná Tříkrálový festival 2019

2. 1. 2019

Aktuality

10

Zlín – Zabíjačkové dobroty, lahodný punč i kulturní vystoupení napříč žánry slibuje v sobotu 5. ledna Tříkrálový festival 2019.

Tříkrálový festival

Zlín – Zabíjačkové dobroty, lahodný punč i kulturní vystoupení napříč žánry slibuje v sobotu 5. ledna Tříkrálový festival 2019. Akce se  koná před kostelem Panny   Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na  Jižních Svazích a v rámci ní mohou zájemci i přispět do tříkrálové sbírky, která v tento den ve Zlíně vrcholí.

Vystoupení na Tříkrálovém festivalu přislíbilo Event Jazz Trio,  houslistka Jitka Šuranská, Add Gospel a Pěšáci. Kromě nákupu farmářských zabíjačkových výrobků a teplých nápojů mohou lidé ochutnat i Tříkrálovou zabíjačkovou polévku, kterou i letos budou nalévat zlínské osobnosti  z různých oborů činnosti. Hosty tak například obslouží primátor města Zlína, ředitel Městské policie Zlín, radní Zlínského kraje, zlínský i vizovický děkan a další.

Festival se koná od 9 do 13 hodin a jeho děním bude slovem provázet moderátor Martin Pášma.

Tříkrálový festival organizuje Charita Zlín za finanční podpory statutárního města Zlín, drobných dárců a  za technické podpory Římskokatolické farnosti Panny Marie Pomocnice křesťanů Zlín.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru