Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na kole dětem. Do Zlína přijede peloton cyklistů

4. 6. 2021

Aktuality

13

Zlín – V rámci charitativní akce Na kole dětem projíždí Českou republikou peloton cyklistů.

Na kole dětem zavítá do Zlína

Zlín – V rámci charitativní akce Na kole dětem projíždí Českou republikou peloton cyklistů. Dvanáctá etapová cyklojízda v čele s Josefem Zimovčákem má po celé republice řadu zasávek. Jedna z nich je naplánována i na náměstí Míru ve Zlíně, kde se cyklisté objeví 4. června v čase mezi půl desátou a desátou hodinou dopolední.

Druhou etapu začneme směrem na sever. Prvním zastávkovým městem bude Zlín. Nejprve musíme ale překonat Vizovickou vrchovinu a známý kopec Pindula. Mineme Přírodní park Želechovické paseky a už dolů do Zlína,“ uvedl před cestou Josef Zimovčák

Záměr jízdy, což je získání finančních prostředků na pomoc a podporu onkologicky nemocných dětí, se tradičně nemění. Jisté organizační změny si vyžaduje situace v souvislosti s koronavirovou epidemí. Peloton v čele s Josefem je menší, tvořený pouze partnery a sponzory. Více na: https://www.nakoledetem.cz/cyklotour-2021

Každý rok se lidé těší na účast, letos mám pocit, že vše bylo ještě intenzivnější. Všem už chybí sociální kontakty a pohyb. Slyšel jsem i názor, že je akce světlem v tunelu, což mě moc těší. Já hlavně myslím na nemocné děti, že si svou situaci také nevybraly dobrovolně a musí ji zvládnout. Tak jim to pojďme ulehčit, jak to jen bude možné,“ vzkázal Josef Zimovčák.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru