Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na Lesním hřbitově je opraven přístupový chodník

20. 8. 2018

Aktuality

16

Zlín – Návštěvníci Lesního hřbitova ve Zlíně mají k dispozici nově opravený přístupový chodník, po kterém se dostanou z přilehlého parkoviště k centrální komunikaci.

Lesní hřbitov. Foto: Karel Lupoměský

Zlín – Návštěvníci Lesního hřbitova ve Zlíně mají k dispozici nově opravený přístupový chodník, po kterém se dostanou z přilehlého parkoviště k centrální komunikaci.

Opravu umožnila dotace z rozpočtu města Zlína ve výši 1,2 milionu korun. „Díky ní byly současně provedeny i opravy některých úseků zpevněných komunikací Lesního hřbitova, které už byly v havarijním stavu,“ doplnil Milan Macura, ředitel městské společnosti Pohřebnictví Zlín.

Opravené komunikace jsou dalším z vylepšení Lesního hřbitova. Koncem loňského roku došlo například k instalaci klimatizace do obřadní síně. Letos by v ní měla být osazena velkoplošná obrazovka pro promítání fotografií a krátkých snímků. „Opakovaně se setkáváme s prosbami našich hostů, že by rádi při smutečním obřadu promítli o svém blízkém video nebo fotografie. Jejich požadavek plně chápeme a děláme maximum pro to, abychom jim mohli i v tomto vyhovět. Poslední rozloučení je věc velmi osobní, citlivá, a pozůstalí by měli mít možnost se rozloučit s blízkým tak, jak to chtějí, nebo jak si to přál člověk, který jim odešel,“ prohlásil Milan Macura.

 

Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. – kontaktní údaje

Hlavní kancelář: Filmová 412, 760 01 Zlín, tel.: 577 432 858, fax: 577 011 333 e-mail: krematorzlin@volny.cz. Autobusové spojení: MHD linka č. 31, zastávka Krematorium

Provozovna na ulici Dlouhá 4217 ve Zlíně: tel.: 778 400 337, e-mail: krematorzlindlouha@volny.cz.

Služba pro odvoz těl zesnulých: 604 220 303

www.pohrebnictvizlin.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru