Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na náměstí Míru se ve čtvrtek uskuteční vyhlášení výsledků soutěže „Do práce na kole“

31. 5. 2018

Aktuality

5

Zlín - V úplném v cíli je již motivační soutěž Do práce na kole v jejímž rámci vyměnili lidé auta za kola či pěší chůzi. Už dnes ve čtvrtek 7. června se více než sedm stovek...

Svá auta nechali v květnu doma i zaměstnanci magistrátu.jpg

Zlín - V úplném v cíli je již motivační soutěž Do práce na kole v jejímž rámci vyměnili lidé auta za kola či pěší chůzi. Už dnes ve čtvrtek 7. června se více než sedm stovek. cyklistů chodců či bruslařů ze Zlína, Otrokovic a okolí dozví, který z nich, respektive z jejich týmů si odnese vítězství v některé z vyhlášených kategorií. Vyhlášení vítězů se letos uskuteční na náměstí Míru ve Zlíně od 16 do 18.30 hodin.

„Vyhlášení bude provázet doprovodný program. TJ Sokol Zlín - Prštné předvede ukázky krasojízdy a sálové cyklistiky. Taneční vystoupení obstará skupina All Style Unit a hudební zajistí kapela Blues Band Junior ZUŠ Morava. Samotné předávání cen, začne v 17 hodin,“ prozradil Martin Habuda, cyklokoordinátor zlínského magistrátu.

Součástí akce budou i prezentační a informační stánky a nabídka občerstvení.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru