Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na největším českém veletrhu pro cyklisty se prezentovalo i město Zlín

11. 4. 2018

Aktuality

8

Zlín – Další ročník největšího cykloveletrhu v České republice i střední Evropě s názvem FOR BIKES přilákal do PVA EXPO PRAHA přes tři desítky tisíc milovníků kol...

veletrh-praha-o.jpg

Zlín – Devátý ročník největšího cykloveletrhu v České republice i střední Evropě s názvem FOR BIKES přilákal do PVA EXPO PRAHA přes tři desítky tisíc milovníků kol. Návštěvníci mohli vybírat v pěti halách výstaviště z téměř 300 vystavovatelů, kteří představovali novinky, trendy i doplňky ze světa cyklistiky pro profesionály, nadšence i rodiny s dětmi. S prezentací Zlínska jako cyklistického regionu nechyběli ani zástupci oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu.

„Město Zlín se prezentovalo ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy. Zájem byl především o cyklomapy, průvodce městem a ubytování zaměřené na cyklisty,“ prozradila Pavla Julinová, vedoucí Městského informačního a turistického střediska Zlín.

Devátý ročník festivalu FOR BIKES se uskutečnil v termínu od 6. do 8. dubna.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru