Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na podání přihlášek do soutěže Rozkvetlé město 2020 zbývá pár dnů. Kupón lze vložit i do schránky

3. 4. 2020

Aktuality

15

Zlín – Zájemci o účast v soutěži Rozkvetlé město 2020 mají jen několik dnů na podání přihlášky.

Rozkvetlé město 2020

Zlín – Zájemci o účast v soutěži Rozkvetlé město 2020 mají jen několik dnů na podání přihlášky. K účasti v jarní části soutěže se mohou obyvatelé Zlína hlásit do úterý 7. dubna těmito způsoby:

Pro soutěžící, kteří nemají možnost zaslat přihlášku elektronickou cestou, je k dispozici kupón otištěný v dubnového vydání Magazínu Zlín. Lze jej bezkontaktně vhodit do schránky před magistrátem.

Přihlašovací kupón do soutěže lze vložit do poštovní schránky umístěné před vchodem do budovy detašovaného pracoviště zlínského magistrátu v ulici Zarámí 4421. Schránka je označena názvem soutěže Rozkvetlé město,“ uvedla organizátorka soutěže Rozkvetlé město Kristýna Králova z Odboru městské zeleně Magistrátu města Zlína.

Již XXIV. ročník soutěže Rozkvetlé město 2020 vyhlásil Odbor městské zeleně při Magistrátu města Zlína. Obyvatelé města Zlína se nyní mohou hlásit se svými zahradami, předzahrádkami, okny, balkóny, terasami či střešními zahradami do její jarní části s názvem JARO V ZAHRADĚ. Tato část soutěže není rozdělena do kategorií.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru