Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na radnici i náměstí to žilo fotbalem

24. 5. 2017

Aktuality

6

Zlín - Zlínské náměstí Míru ve středu odpoledne hezky ožilo. Uskutečnila se zde autogramiáda úspěšných zlínských fotbalistů a předtím také jejich přijetí v obřadní síně radnice...

p1015466.jpg

Zlín - Zlínské náměstí Míru ve středu odpoledne hezky ožilo. Uskutečnila se zde autogramiáda úspěšných zlínských fotbalistů a předtím také jejich přijetí v obřadní síni radnice. Důvod? No přece oslavy vítězství ve fotbalovém poháru tzv. MOL cupu. 

"Ať už jste přímo ze Zlína či z menší nebo větší dálky, děkuji Vám za reprezentaci našeho města. Už se těším až si dnes večer otevřeme láhev vína a užijeme si fotbalový zápas, který rozhodne o dalším směřování zlínského fotbalu," uvedl před fotbalisty Miroslav Adámek, primátor města v narážce na večerní finále Evropské ligy. (poznámka red. To dopadlo pro Zlín dobře a ten si tak zahraje základní skupinu Evropské ligy.)

"Kromě fotbalistů a fanoušků nesmíme však zapomenout poděkovat také sponzorům. Je třeba říct, že fotbal se nedělá lehce a musíme si vážit toho, že v podstatě Luhačovjan či dokonce původem Broďan drží fotbal ve Zlíně. Věřím, že i nadále budete dělat sobě i městu radost," doplnil Ondřej Běták, náměstek primátora pro oblast sportu. Majitel klubu Zdeněk Červenka ocenil zase vstřícnost radnice.

"Fotbal dělám patnáct let a v minulosti jsem si často připadal jako prosebník. V poslední době se nám však město stalo dobrým partnerem a jsem tomu velmi rád," prozradil Zdeněk Červenka, který i doplnil, že v obřadní síni radnice je vůbec poprvé. Poté fotbalisté vystoupili na radničním balkoně a následoval program na náměstí. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru