Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na sběrných dvorech Technických služeb Zlín lze platit kartou

13. 8. 2021

Aktuality

7

Zlín – Pohodlnější způsob placení za uložení odpadu mají nyní k dispozici firmy i obyvatelé města Zlína.

Ve sběrných dvorech lze platit kartou

Zlín – Pohodlnější způsob placení za uložení odpadu mají nyní k dispozici firmy i obyvatelé města Zlína. Na všech sběrných dvorech provozovaných Technickými službami Zlín mohou využít platební terminály pro možnost úhrady kromě hotovosti i platební kartou. Platební terminály pochází od specializované firmy UCB a jsou plně integrovány do informačního systému Technických služeb Zlín.

„Díky novým platebním terminálům také dojde k dalšímu zvýšení komfortu pro občany města Zlína, což je pro nás dlouhodobě prioritou,“ uvedl Bedřich Landsfeld, náměstek primátora pro oblast životního prostředí. Nové terminály nyní ještě více posilují snahy Technických služeb Zlín a města Zlína o maximální možnou digitalizaci procesů, která vede nejen k šetření nákladů, ale i k vyloučení faktoru chybovosti.

Pro občany je při dodržení měsíčního limitu dle seznamu odpadů jejich odložení zcela bezplatné, podnikatelé pak platí za odložení odpadu dle ceníku. Zároveň je také zpoplatněno odložení nekompletního elektrozařízení apod. Aktuální ceník lze nalézt na webových stránkách Technických služeb Zlín v sekci Pro veřejnost-Odpady-Sběrné dvory.

Více na www.tszlin.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru