Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na Štědrý den vyjede posilový spoj na půlnoční do Štípy

14. 12. 2021

Aktuality

9

Zlín – Dopravní společnost Zlín – Otrokovice vypraví posilový autobus, kterým se dostanou cestující ze Zlína i z celé oblasti Kostelec – Štípa – Velíková na půlnoční mši do Štípy.

DSZO posílí spoj na půlnoční mši ve Štípě

Zlín – Dopravní společnost Zlín – Otrokovice vypraví posilový autobus, kterým se dostanou cestující ze Zlína i z celé oblasti Kostelec – Štípa – Velíková na půlnoční mši do Štípy. Ta bude sloužena od 23 hodin v poutním chrámu.

Mimořádný autobusový posilový spoj umožní cestujícím přijet o štědrovečerní noci ze Zlína, z Kostelce, Štípy a Velíkové na vánoční bohoslužbu ve 23 hodin do kostela ve Zlíně-Štípě a také se po skončení mše dostat domů.

Autobus pojede ze Zlína jako linka č. 36x (vynechává zastávku Štípa-U Kapličky). Odjezd od Sportovní haly bude v pátek 24. prosince ve 22:04 hodin. Autobus přijede až na Velíkovou a odtamtud pojede ve 22:35 jako linka č. 46Y (končí v zastávce Štípa-pošta). Příjezd ke kostelu ve Štípě je ve 22:44 hodin.

Cestou zpět autobus vyjede v sobotu 25. prosince v 0:11 hodin ze zastávky Štípa-pošta jako linka č. 46. Autobus opět přijede až na Velíkovou a odtamtud pojede v 0:22 hodin jako linka č. 36xe (vynechává zastávku Štípa-U Kapličky, zastaví v 0:29 na zastávce Štípa-škola). Spoj bude ukončen ve Zlíně na točně u Sportovní haly. Na zastávce Náměstí Míru v čase 0:44 bude zajištěn přestup na trolejbusy linky 8 (směr Jižní svahy) a linky 2t (směr Otrokovice-Štěrkoviště).

 

Zdroj: DSZO

Foto: Římskokatolická farnost Štípa

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru