Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2019 se představí i Teplo Zlín

13. 3. 2019

Aktuality

6

Zlín - Ve dnech 21. - 23. 3. 2019 se ve zlínské sportovní hale uskuteční již třicátý ročník veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA, jehož tradičním účastníkem je ...

teplo-zlin.jpg

Zlín - Ve dnech 21. - 23. 3. 2019 se ve zlínské sportovní hale uskuteční již třicátý ročník veletrhu STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA, jehož tradičním účastníkem je i společnost Teplo Zlín, a.s.

"Představíme se na společném stánku s Asociací dodavatelů tepelných technologií a společností TEHOS, s.r.o. Mimo prezentace ve stánku připravujeme dne 21. 3. 2019 ve 14.30 hod. s uvedenými partnery v prostorách sportovní haly přednáškový blok týkající se problematiky centralizovaného zásobování teplem," uvedl Jaroslav Kovařík, obchodní náměstek společnoti Teplo Zlín. Můžete se těšit na spoustu užitečných informací z oblasti vytápění (výhody CZT, ceny tepla, práva a povinnosti odběratelů a dodavatelů tepla, rozvoj soustav CZT v ČR…). Kromě zástupců společností Teplo Zlín, a.s. a TEHOS, s.r.o. budou přednášet Ing. Jan Vondráš (jednatel Invicta Bohemica, s.r.o.) a Ing. Petr Linhart (jednatel ADTT, člen Rady vlády pro energetickou a surovinovou strategii).  Srdečně zveme stávající odběratele společnosti Teplo Zlín, a.s., zájemce o dodávky tepla z CZT, laickou i odbornou veřejnost.

Více informací v přiložené pozvánce.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru