Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na Vršavě proběhne setkání radních s veřejností

30. 8. 2017

Aktuality

11

Zlín – Rada města Zlína zve občany na další veřejné setkání. Koná se 4. září od 18 hodin v salonku Dalešické hospody na Vršavě.

zlin.jpg

Zlín – Rada města Zlína zve občany na další veřejné setkání. Koná se 4. září od 18 hodin v salonku Dalešické hospody na Vršavě.

O plánech, ale i problémech, které trápí obyvatele Vršavy a Burešova si s nimi přijdou pohovořit radní Josef Novák a František Pilka.

Pro volební období 2014 – 2018 bylo navrženo 26 lokalit, ve kterých se setkání zástupců Rady města Zlína s občany postupně koná. Četnost návštěvy jednotlivých lokalit je 1x za volební období. Z každého veřejného setkání je pořizován zápis, který je rozeslán na jednotlivé odbory magistrátu a zveřejněn ve vývěsních skříňkách v dané části, a který obsahuje úkoly směřované na kompetentní odbory, příp. další organizace zodpovídající za danou problematiku. Úkoly vyplývající z těchto setkání jsou sledovány a průběžně plněny.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru