Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na webu najdete i virtuální prohlídku Zlína

16. 10. 2017

Aktuality

14

Zlín - Zajímavou novinku nabízí turistický web města
www.ic-zlin.cz . Hned sedm nových zajímavých míst ze Zlína si mohou lidé prohlédnout i formou takzvané virtuální prohlídky.

virt-prohlidka.jpg

Zlín - Zajímavou novinku nabízí turistický web města www.ic-zlin.cz . Hned sedm nových zajímavých míst ze Zlína si mohou lidé prohlédnout i formou takzvané virtuální prohlídky. Těchto sedm míst tak doplnilo místa, která už na webu byla umístěna dříve. Novinka je určena především lidem, kteří se do Zlína jen tak nedostanou, nebo se naopak chtějí nechat inspirovat k návštěvě. Na webu se tak lidé mohou zprostředkovaně seznámit s místy, jakými jsou náměstí Míru, park Komenského, náměstí T. G. Masaryka s Kongresovým a univerzitním centrem Zlín, tovární areál se 14|15 Baťovým institutem a OD13, vyhlídka z 21. budovy, Zámek Zlín a sad Svobody, vyhlídkové místo Burešov a s řadou dalších zlínských zákoutí, a to včetně několika interiérů.

„Velmi atraktivní je tato virtuální prohlídka především při použití 3D brýlí. Tuto možnost nabízíme zejména na veletrzích cestovního ruchu,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací.

Jednotlivé prohlídky naleznete na adrese:

 

http://www.ic-zlin.cz/25075-virtualni-prohlidky

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru