Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na Zlínském zámku vystavují studenti Univerzity T. Bati své diplomové práce

28. 6. 2018

Aktuality

17

Zlín – Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně vystavují své závěrečné práce na zlínském zámku. Výstava Diplomky 18 potrvá od 29. 6. do 22. 7. 2018...

zamek.jpg

Zlín – Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně vystavují své závěrečné práce na zlínském zámku. Výstava Diplomky 18 potrvá od 29. 6. do 22. 7. 2018. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 28. 6. 2018 v 18 hodin na zámeckém nádvoří.

Společnou výstavou diplomových prací studentů se Fakulta multimediálních komunikací letos prezentuje poprvé.  „Doufám, že se nám podaří iniciovat novou tradici každoroční magisterské výstavy, která by pravidelně představila závěrečné práce našich studentů nejen odborné, ale především i široké veřejnosti“, říká děkanka fakulty a současně kurátorka výstavy Irena Armutidisová.

Na výstavě a také v katalogu budou představeni všichni studenti, kteří ukončili magisterské studium v akad. roce 2017/2018 na Ústavu marketingových komunikací a v ateliérech Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Design obuvi, Design oděvu, Design skla, Digitální design, Grafický design, Produktový design, Prostorová tvorba, Průmyslový design a Reklamní fotografie na Fakultě multimediálních komunikací.

Návštěvníci mohou na výstavě Diplomky 18 zhlédnout široké spektrum prací od fotografií, skleněných instalací, průmyslových prototypů a architektonických projektů až po oděvy nebo také navštívit kino, ve kterém budou promítány absolventské filmy z dílen ateliérů Animovaná tvorba a Audiovizuální tvorba.

Výstava Diplomky 18 bude na zlínském zámku otevřena do 22. 7. 2018 v době od 12 do 17 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru